3.3.2017 Dům a zahrada 0

Jistě se každý rok těšíte na léto a na koupací sezónu. Připravíte Váš bazén, napustíte jej vodou a budete si užívat s rodinou vodních radovánek. Jenže dobře víte, že o vodu se musíte starat. Průběžně ji kontrolovat za pomocí testerů, pravidelně dodávat dostatek chlorových přípravků a ošetřovat ji i dalšími přípravky k úpravě vody.

Při ošetřování vody za pomocí tabletových přípravků Vám hodně pomůže kvalitní plovák do bazénu, který najdete spolu s dalším příslušenstvím v naší široké nabídce za skvělých cenových podmínek a ve vysoké kvalitě. My Vám nabízíme velký výběr různých modelů a velikostí pro všechny druhy tablet. Všechny námi nabízené plováky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, pevného a odolného plastu, který je odolný i vůči slunečnímu záření.

Kvalitní plovák do bazénu je důležitý právě při ošetřování vody za pomocí tabletových přípravků, protože tablety nemůžete jen tak vhodit do vody. Za prvé by Vám mohla tableta poškodit dno koupacího zařízení a za druhé by se rozpustila pouze na jednom místě a potřebná dávka látky by se nedostala do celého obsahu koupacího zařízení.
Díky spolehlivému plováku do bazénu se Vám nestane, že by se účinné látky z tablety rozpouštěli pouze lokálně na jednom místě, ale díky jeho plynulému pohybu po hladině vody se účinné látky z tablety dostanou do celého obsahu koupacího zařízení a díky tomu je ošetřena voda úplně v každém koutu. Tento produkt Vám prostě opravdu velmi usnadní péči o vodu ve Vašem koupacím zařízení.

Kromě toho, že si u nás můžete vybrat různé velikosti, také si můžete vybrat z mnoha tvarů. Nesmíme zapomenout, že v naší nabídce také naleznete zimní dilatační plováky, které pomohou zabránit poškození vašeho koupání v chladném mrazivém počasí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup