5.5.2023 Krása 0

Zkuste se někdy zamyslet nad tím, jaké by to bylo, kdyby si nehty lakovali všichni? Nejen ženy, ale i muži? Možná, že se k tomuto trendu lidé za několik desítek let dopracují, když už muži nosí běžně šperky a krášlí se, aniž by to někomu připadalo podivné. A tak zatímco se „spokojíme“ s tím, že muži mají ruce a nohy s nehty čistě přírodními, o ženách se můžeme leccos dozvědět právě z barvy, kterou na své výrůstky z rohoviny volí.
červený hrnek

Černá

Začněme právě černou, neboť ta byla v minulosti do jisté míry tabu. Ještě před třiceti lety bylo nemyslitelné, že by černý lak vůbec někdo na nehty nanášel. Dnes se s ním setkáváme stále častěji, je výrazem veskrze rebelantským a utvrzuje nás o majitelce rukou nezávislých, svéhlavých a rozhodně nekonvenčních. Pravdou však je, že je uvnitř pod hrubou slupkou ukryto velmi citlivé jádro.

Žlutá

Žlutá bývá protikladem černé a projevuje se to v naprosté otevřenosti a v životním entusiasmu. Máte před sebou ženu veselou, vtipnou, energickou a především optimistickou. Takových lidí dnes mnoho nepotkáte, ve světě plném stresu, shonu, lži, nenávisti a podvodů.
ornamenty na nehtech

Tělová

Barva nehtů, která se podobá barvě pleti, vypovídá o ženách, co vyhledávají bezpečné zázemí, klid, pohodu, a zvláště toužící mít po boku muže citlivého, něžného a zároveň spolehlivého a věrného. Tento odstín vyzdvihuje jemnost, přirozený stav věci, půvabnou ženskou ručku, kde není cílem za každou cenu na sebe upozornit.

Červená

Atraktivita, důraz na smyslnost, kladný vztah k sexualitě a zároveň pevná vůle, rozhodnost, touha se prosadit a jít i přes překážky. Červená je nejvýraznější a nejteplejší barva plná energie, zároveň vyzývavá a pro některé muže je něčím podobným jako červené sukno pro býka v aréně. Sexuálně náruživé ženy si rády lakují na červeno ve stejném odstínu nehty jak na rukou, tak na nohou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup