20.9.2021 Zboží 0

Bazén patří k létu a každý, kdo má zahradu, či dvůr ho na ní také má. Pokud se chystáte i vy koupit bazén, tak je dobré si o něm něco zjistit dopředu. Většina lidí si totiž myslí, že když si koupí bazén, že ho stačí napustit a tím veškerá práce končí. Ovšem vše je jinak, než si lidé myslí. Před samotným napuštěním bazénu si musíte upravit povrch, kde bazén bude a také tam dát fólii, která zabraňuje protrhnutí a dělá hladký povrch. Pokud dáváte bazén do země, tak samozřejmě musíte vykopat díru. Další věcí je také hadice, kterou bazén napustíte a další příslušenství, bez kterého se bazén neobejde.

plováky do bazénu

Bazén musí být i během celého léta také chlórovaný, aby byla voda čistá a také ošetřená. Nejlepší možnou volbou je zakoupit plováky do bazénu na chlórové tablety. Dávejte si pozor, jaký plovák si koupíte a také jaké tablety si koupíte. Plováky mají různé průměry a pak se může stát, že se Vám tableta do plováku nevleze. Vždy je dobré si přečíst základní manuál, nebo se rovnou poradit s prodejcem. Některé plováky jsou také opatřeny teploměrem, a pokud chcete mít dohromady plovák a teploměr, tak doporučuji tuto volbu.

plováky do bazénu (2)

Internetový obchod Chlorito, je přímo určený na veškeré příslušenství ohledně bazénů a vířivek. Nakoupíte zde zmiňované plováky, chemii do bazénu, solární ohřev, stabilizátory ph, nebo třeba filtry, hadice a ostatní příslušenství. Tato firma má 12 leté zkušenosti na trhu s bazénovou chemií a příslušenství. Jejich zboží je velice kvalitní a také jsou prověřeným dodavatelem. Navíc pokud si objednáte nějaké výrobky, tak se můžete těšit na slevy, které u zboží jsou. Ty se neustále mění a řídí se podle sezóny.

Pokud Vám tedy chybí nějaká věc, kterou jste při koupi bazénu zapomněli, tak tady jí seženete. Navíc, pokud si objednáte v jeden den, tak zboží budete mít druhý den k vyzvednutí.