4.9.2018 Dům a zahrada 0

Předokenní rolety se mohou stát i vašim skvělým společníkem při bydlení a to ať už bydlíte v bytě či rodinném domě. Tyto rolety oceníte všude tam, kde toužíte jak po stínu tak i dokonalém zatemnění, ale také v mnoha jiných případech. Může se jednat o případy, kdy vás vyrušuje okolní hluk nebo vám z domu utíká zbytečné teplo, anebo se prostě obáváte vloupání. Jedná se o užitečného pomocníka na mnoho způsobů.
zarostlý dům

To, co lidé od předokenních rolet očekávají, je perfektní stín. V tomto případě nejde pouze o dokonalé přistínění, ale také o to, že pokud budete chtít, můžete s jejich pomocí dosáhnout až 100% zatemnění.

Stejně jednoduše je možné pouhým pootočením snížit i intenzitu hluku, který k vám může vnikat z vnějšího prostředí. Obě dvě výhody vám jistě pomohou k vašemu klidnému spánku.
žaluzie na okně

Mohou ale také pomoci k odclonění hluku z veřejného prostoru, kde se mohou konat různé trhy, koncerty apod.

I když není cena zrovna nízká, pomůže vám zase na druhou stranu vykompenzovat to, že rolety slouží jako skvělá tepelná izolace. V létě vás totiž více než spolehlivě ochrání před dotěrnými slunečními paprsky a vy tak díky tomu ušetříte za použití klimatizace a v zimě naopak zařídí, aby z vašeho domova neutíkalo žádné teplo zbytečně pryč, což rozhodně sníží náklady na vytápění, které ještě navíc tvoří významnou položku rozpočtu všech domácností.
modré žaluzie

Komu by jmenované výhody ještě nestačily, může k nim přidat i to, že předokenní rolety nejen že vypadají velmi dobře a to ať už na novostavbách nebo historických domech, ale zároveň zvyšují bezpečí tím, že brání vniknutí zlodějů do domů skrze okna.

Předokenní roletyse rozhodně každému vyplatí a to v mnoha případech. Měli byste je vyzkoušet i vy. Sami uvidíte, že určitě nebudete litovat. Ba právě naopak.

Měli byste si nechat jejich pořízení projít hlavou, protože věřte, že nic tak skvělého neseženete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup