16.6.2019 Finance 0

Trápí vás zápis v registru? Něco takového je jistě nepříjemné, protože je jasné, že když se člověk začne intenzivně zabývat svými registry, pak se to stává především ve chvíli, kdy má v plánu žádat o hypotéku. Právě v takové chvíli může být zápis v registru rozhodující. A právě v takovém okamžiku mnoho žadatelů o úvěr zjistí, že nějaký zápis v registru vůbec mají.překážka v podobě financí
Jestliže se vám zdá podobná situace překvapující, pak věřte tomu, že vůbec není. K zápisu v registru můžete přijít i tak snadno, že opomenete poslat platbu za telefon anebo za energie, či máte nějaký nedoplatek na zdravotním a sociálním pojištění. A i když tuto chybu poměrně rychle napravíte, neštěstí už je na světě – máte zápis v registru.
Získat zápis v registru je tedy velice snadná věc. Bohužel, zbavit se zápisu v registru je v tomto směru mnohem těžší. Na jeho smazání můžete čekat různě dlouhou dobu – od několika měsíců až po několik let.
A právě proto se rozhodně vyplatí vědět o tom, že existují i takové půjčky, u kterých zápis v registru nemusí vůbec vadit. Řeč není o ničem jiném, než o nebankovních hypotékách. Právě pro nebankovní úvěry je typické, že žadatelům vycházejí vstříc, jak jen to je možné.
Každého, kdo trpí zápisem v registru, bude ze všeho nejvíce zajímat nebankovní hypotéka bez registru FAHD.mince - eurocenty
Avšak mnoho lidí v této souvislosti často zažije nepříjemné překvapení, když zjistí, že ani nebankovní hypotéka bez registru je nahlížení do registru nesprostí.
Ano, je to tak, i v případě, kdy požádáte o půjčku bez nahlížení do registrů, si poskytovatel úvěru vaše registry prověří – je to jeho zákonnou povinností.
Název této půjčky je tedy poměrně matoucí, protože ve skutečnosti jde o to, že u této půjčky zápis v registru nemusí vadit. Peníze můžete získat i s malým, ale klidně i významnějším záznamem. Zda tomu tak skutečně bude, záleží na rozhodnutí poskytovatele půjčky.