28.3.2022 Zboží 0

Jste kreativní a rády si vyrábíte nejrůznější dekorace na Vánoce nebo Velikonoce? Vyrábíte jen pro svou potřebu nebo i obdarováváte své nejbližší a známé, nebo dokonce své výrobky i prodáváte na vánočních či velikonočních trzích, nebo při příležitostí vesnických poutí? Tak to určitě znáte pojmy jako plsť či filc, juta, korek, korálky, kamínky, dekorační drátky, nejrůznější oči a čumáčky pro výrobu postaviček či zvířátek atd.

látka

Ne všem nám byl dar manuální zručnosti, takže pokud jste na výrobu dekorací leví, nezbývá vám nic jiného než si koupit hotový výrobek. Pokud ale máte šikovné ruce, máte fantazii a jste kreativní, pak si koupíte jen základní materiál a pod rukama se vám narodí sněhuláčci, zajíčci, vánoční i velikonoční věnce na dveře, lapače snů, víly, ježibaby, naaranžujete zátiší z umělých květin nebo uháčkujete hračky nebo upaličkujete nadýchanou krajku.

dárek

Máte koníčka a tvoříte dekorace? Potom je návštěva galanterie pro vás takový malý ráj na zemi, kde najdete nejrůznější potřeby pro vaše tvoření.

Chcete si vyzkoušet s dětmi nějaké to vánoční nebo velikonoční tvoření? Není problém začít s něčím jednodušším a nakoupit různobarevný filc, které se dají snadno stříhat i dětskými nůžkami a lepit se dá běžným lepidlem. Můžete vyrobit obrázky – koláže, které pak můžete zavěsit na dveře, ledničku, nebo poslat někomu v obálce jako vánoční či velikonoční přání. Děti mají velikou fantazii, a tak vyrobí skutečně originální díla z nejrůznějších materiálů, které jim poskytnete. Kamínky, perličky, barevný písek, knoflíky, ale i těstoviny jsou super pro dětské tvoření a děti se zabaví, když je venku škaredě a nedá se jít na procházku.

Máte šikovné ruce a rádi děláte originální dárky nebo dodáváte k dárkům vlastnoručně vyrobené vizitky? Koukněte do prima-obchodu a vyberte si vše, co ke svému koníčku potřebujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup