5.5.2023 Móda 0

O módě se říká, že se v ní neustále vše vrací. U některých věcí to platí více, u některých méně. U stále oblíbených kostiček to platí stoprocentně. Ať už se jedná o kalhoty, šaty, sukně, kabáty anebo saka. Kostka se prostě hodí všude. Dokonce i na různé doplňky. Nemusíte mít právě odvahy na rozdávání, abyste si na sebe mohla vzít výrazné kostkované šaty.
§  Kostka na oblečení totiž vyniká právě v tom případě, kdy jsou její jednotlivé obrazce větší velikosti.
indický tanec
Jelikož je v kárované látce většinou obsaženo více druhů barev, nebudete mít starosti s tím, jaké doplňky zvolit. Hoďte na sebe zkrátka sako v takové barvě, která je obsažena v šatech. Stylově vypadá ke kostkovaným šatům i kožená krátká bunda. K šatům s velkou kostkou se přímo nabízejí boty, které mají vysoký podpatek, který je zároveň i široký.
svlékání košile

Pozor na chyby výrobců

Pokud chcete být za dokonale elegantní dámu, můžete zvolit kalhoty ve společenském stylu (rozumí se, že budou tmavé) a k nim přidat černobíle kostkovanou vestu. Jestliže si k této vestě vezmete úzké rifle, budete mít jaksepatří „šmrnc“. Vzpomínáte si na některý film, který se odehrával na divokém západě? A všimly jste si, milé dámy, co tam mají ti drsní muži na sobě?
§  Samozřejmě, že je to kostkovaná košile.
oblečení na stromě

Takže směle ji hoďte na sebe, přidejte koženou sukni s délkou „tak akorát“, kotníčkové kožené boty a budete drsně něžná. Jestliže máte v oblibě legíny, tak bube potřeba nechat košili přes ně. Jinak byste mohla vypadat jako malý školák z první republiky. Při výběru kostkovaných částí obleků bychom si měli všichni (i pánové) dávat pozor na jeden nešvar některých oděvních výrobců. Je nepříjemné, když Vás někdo všímavější upozorní, že ta Vaše košile je sice „šik“, ale také patřičně šikmo. To se stane, když vzorek nenavazuje v místech, kde jsou jednotlivé díly sešité.