3.11.2021 Business 0

Kdo se rozhodne bydlet na Mělnicku, může využít jeho výhodné polohy vůči Praze, např. kvůli zaměstnání, a zároveň spoléhat na blízkost přírodních krás v Máchově kraji a v oblasti Kokořínského dolu. Není to tedy žádný „zapadákov“ a už vůbec ne krajina nudná a nezáživná.

Jedním z prvních kroků k vysněnému cíli je stěhování do Mělníka Stěhování Mamut a okolí. Při dobré organizaci a při využívání zdravého selského rozumu to jistě dopadne dobře, podmínkou ovšem je, že si zajistíte termín u solidní firmy. Spolehlivé a zkušené. Na co byste neměli zapomenout a s jakými požadavky firmu oslovit?

Kdo mi pomůže s balicím materiálem? Solidní stěhovací firma vám balicí materiál opatří. Buď za úplatu, anebo jej přenechá jako součást vaší zakázky zdarma. Případně je možnost pronajmout např. kartonové krabice. A chcete-li tip na osvědčený balicí materiál, důvěřujte bublinkové fólii.

krabice s klíčem

Rozeberete mi nábytek? Ano, rozebereme – takto vám odpoví většina firem. Tento postup je již standardním pracovním procesem a pochopitelně je krytý pojištěním. Netroufáte-li si na to sami, což je případ hlavně větších nábytkových sestav, na stěhovací firmy se můžete spolehnout.

Přestěhujete i neobvyklé předměty? Stěhováci většinou přemísťují skříně, postele, krabice s věcmi, elektroniku, koberce, ale co třeba velká vzrostlá palma ze zimní zahrady, která je vysoká přes dva metry, a i s květináčem váží přes metrák? Anebo obří akvárium o objemu půl druhého tisíce litrů? Je-li to i váš případ, raději se ptejte včas, abyste nebyli překvapeni, pokud vás stěhovací firma odbude.

kartonové krabice

Stěhujete i o víkendech a svátcích? Možná pro někoho překvapivě většina stěhovacích firem stěhuje o víkendech, ale počítejte s tím, že tyto termíny jsou dlouho dopředu zamluvené. Víkendy však nemusí být nejvýhodnějším termínem, ukazuje se, že kvůli menšímu a klidnějšímu provozu na silnicích i obecně v ulicích je lepší středa nebo čtvrtek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup