14.5.2022 Zboží 0

Máte nějaký svůj osvědčený způsob, jak relaxovat, když za sebou máte náročný den nebo i měsíc v práci? Mít psychicky náročnou a vyčerpávající práci, to nemusí vůbec znamenat, že musíte být vrcholový manažer giga velkého podniku, ale můžete být obyčejnou pokladní v supermarketu a zažijete den, kdy se k vaší pokladně dostane do fronty řada nerudných lidí, kteří nechápou, že pokladní nemůže za to, že zdražily rohlíky nebo je vyprodané zboží, které mělo být v akci. Ano, řekněme na rovinu, nejvíc stresující zaměstnání je to, kde musíte jednat s lidmi, ať už v obchodě, v prostředcích hromadné dopravy, ale i na personálním oddělení.

relaxace

Naučit se zbavit stresu z práce, uvolnit se, to je základní předpoklad, abyste se nedostali postupně do depresí, nebo v horším případě nezažili syndrom vyhoření. Po náročném, ale i po běžném pracovním týdnu přichází víkend, kdy se řada z nás vrhne do dalšího zaměstnání, jako jsou domácí práce, opravy na našem bydlení, nebo někteří vyjedou na chaty a chalupy a tam opět pracují. Tyhle práce ale jsou formou relaxace. Nikdo nad námi nestojí a nechce po nás dodržování termínů. Mnohé uklidňuje práce na zahradě, sekání trávy, okopávání záhonků apod. A co dělat ve městě? Nemusíte čekat na víkend, ale i přes týden si můžete udělat příjemnou horkou koupel, přidat do vany vonné esence Chlorito a užít si chvíli ticha, poslouchat jen šumění vody, vnímat vůni a nechat naše tělo se zklidnit a zrelaxovat.

esence

A je ještě jeden způsob, jak zrelaxovat vaši mysl. Jste-li v práci vystaveni psychickému napětí, vyrazte na větší kopec nebo horu a s každým nastoupaným metrem budete na práci myslet méně a méně, a až vystoupáte na vrchol, zjistíte, že jste všechny problémy nechali tam dole. Možná vás budou bolet druhý den nohy, ale krásně si vyčistíte hlavu.

Tak co? Jakou formu relaxace volíte vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup