27.6.2019 Móda 0

Ženy pro zkrášlení svého vzhledu sahají po různých prostředcích. A to jak v oblasti kosmetiky, tak v oblasti doplňků. Mezi nejstarší ozdoby tohoto typu určitě patří náušnice. Správná volba náušnic může skrýt nedostatky ve tvaru tváře. Jaký je všeobecný návod nošení náušnic dle typu obličeje?
Kulatý obličej si každý představí snadno: plné tváře, nízké a široké čelo. Takový obličej se logicky maskuje tak, že se opticky protáhne pomocí dlouhých visacích náušnic. Dalším typem jsou takové náušnice, které se na své spodní straně rozšiřují. Rozhodně by dámy s kulatým obličejem neměli volit kruhy, které ještě více zvýrazní kulatý tvar.
zamyšlený pohled
Dalším typem obličeje je srdcový obličej. Ten vypadá tak, že širší čelo a úzká špičatá brada svým tvarem opravdu připomínají srdce. Tomuto typu sluší především elegantní náušnice ve tvaru kapky nebo jejich středně dlouhý visací typ. Tady je cílem odvést pozornost od ostré brady, což se daří tím víc, čím jsou náušnice extravagantnější.
Hranatý neboli čtvercový obličej se vyznačuje stejnou šířkou čela i spodní čelisti. Tyto rysy působí přísně a stroze, takže je zapotřebí je zjemnit. K tomu poslouží drobné pecky nebo perličky v uších. V letošních trendech opět letí kruhy, které si tento typ žen může bez obav dovolit.
Oválný obličej je vlastně protáhlá verze obličeje kulatého. Kdo vlastní tento typ obličeje, může jásat. Hodí se k němu totiž téměř každý šperk. Téměř. Výjimku totiž tvoří dlouhé visací náušnice, které už tak dost protáhlý obličej opticky ještě více prodlouží, což je samozřejmě nežádoucí. Jinak si ale ženy s tímto typem obličeje mohou vybírat z četné škály šperků, které na nich budou vypadat vždycky bezvadně.
dlouhé náušnice
Při dodržení těchto základních pravidel už žádná žena nemůže šlápnout vedle. A jak jednoduše samy sebe zhodnotit pokud se odraz v zrcadle nezdá tím pravým? Stačí si pořídit selfie fotografii a využít tak té vlastnosti fotek, že více zvýrazňují rysy.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup