5.5.2023 Elektro 0

Je vám neustále zima, vyměňte svou starou obyčejnou deku za novou a rovnou vyhřívanou. Pod ní vám už nikdy zima určitě nebude. Podobných produktů ale najdete na trhu více, takže kromě deky vás může hřát i vyhřívaný polštářek nebo nákrčník. Nejenže vám už nebude nikdy zima, uleví vám vyhřívané věci také od bolestí. Teplo totiž i léčí a uleví účinně od bolesti, svalů, kloubů, ale i hlavy nebo při menstruačních bolestech. O důvod víc proč si něco takového pořídit domů.

srdce na dně

Mnohostranné využití, vždy a všude

·         Vyhřívaná deka: Když si představíme vyhřívanou deku, nejspíš nejprve vidíme staršího člověka v křesle před televizí, kterému je zima. Vyhřívanou deku nemusíte ale používat jen doma u televize, moderní hřejivé deky, se vyrábí v moderních provedeních, barvách a hlavně jsou kvalitní a klidně vám poslouží i při pobytu venku třeba na dovolené pod stanem.
zachumlaný v dece

·         Vyhřívaný polštářek: příjemný a měkký polštářek, který vás zahřeje, využijete i při ulevení od bolesti třeba břicha, ženy samozdřejmě při ženských obtížích, zahřejete si ztuhlé a namožené svaly a umí ulevit i od migrény a bolestí hlavy nebo zubů. Ideální i pro děti, když je něco trápí. Prodávají se totiž i hřejivý plyšáci pro děti, ve kterých nejsou žádné baterie, ale malé kuličky v plátěném pytlíčku, které stačí nahřát v mikrovlnné troubě nebo klasické troubě. Teplo léčí a není už obvykle potřeba ani žádných léků. Takže takový hřejivý polštářek se bude určitě hodit. Na trhu ale najdete pod názvem vyhřívaný polštářek, i trošku jiný polštářek, který je určen k sezení. Je to vlastně spíše podsedák  než polštářek, a funguje jako takové malé topení. Hodí se spíše pro použití venku, takže ideální třeba pro rybáře, cestovatele a dobrodruhy, kteří často spí někde v přírodě. Stačí dobít baterie a hřát vydrží i několik hodin vkuse.

·         Vyhřívaný nákrčník: pokud trpíte na bolesti zad a krku nebo máte ztuhlé a nepohyblivé svalstvo, určitě si pořiďte vyhřívaný nákrčník. Teplo, které působí přímo na ramena a krk, rychle ulevuje od nepříjemných bolestí a zase vás rozhýbe.