20.6.2022 Finance 0

V dnešní době peníze hýbou světem. Kdybych se vás zeptala, jak se finančně máte, co byste mi asi odpověděli? V dnešní době je opravdu mnoho lidí, kteří se zabývají opravdu více penězi. Dnešní svět přeje připraveným. A dnešní svět taky přeje penězům. Takže jak se finančně máte? Co byste mi odpověděli? Myslím, že byste byli upřímní anebo ne? Já abych pravdu řekla, tak bych vám odpověděla, jak se finančně mám, odpověděla bych kladně. Mám se docela dobře. Protože nemusím platit žádný nájem.

Finance jsou důležité.

A ni hypotéku. Zdědila jsem dům po babičce, kde se opravdu pěkně bydlí. Je to na vesnici a je tady velká zahrada. Takže je jasné, že si tady stěžovat nemůžu. Jediné, co mi opravdu vadí, tak to, že je tady opravdu málo autobusových spojů a nemám se jak dostat do města na nákup. A jak se finančně máte vy? Myslím, že třeba moje sousedka je na tom hodně špatně, protože její syn i zadlužil na dva miliony korun, takže je na tom opravdu špatně. A každý den je u mě a ptá se mě, co má dělat. Jenomže já nejsem finanční poradce, takže opravdu nemohu poradit. Třeba bych ti poradila špatně a byl by z toho problém.

Jak jste na tom s penězi?

Takže si myslím, že finanční problémy by si měl každý vyřešit sám se svým finančním poradcem A nebo nějakým finančním analytikem. Hlavně si všechno pořádně zapisujte a mějte na paměti, že peníze jsou důležité. Sice peníze nejsou všechno, ale pro mě peníze opravdu důležité jsou. Bez peněz bych nemohla bydlet a ani cestovat a ani jíst. Takže všechno záleží na vás. Aby si promyslete, jak se finančně máte. A zkuste někdy někomu položit otázku typu „jak se finančně máte?“ Myslím, že je mnoho lidí, kteří by se asi měli finančně špatně. Nevím proč, ale slýchám to velmi často. Navíc dnešní doba je velmi složitá, už jek kvůli finanční inflaci. Ta je velmi vysoká. Jinak jsou ale taky lidé, kteří to naštěstí ani nepocítili. Mě se to dotklo hodně.