9.2.2022 Zboží 0


Svíčky i petrolejky snad měly svou atmosféru, ale ta se dnes již nepěstuje a všude se dávají pořádná výkonná světla. Výkon myslíme jako tak, že se u světla dá pracovat, nebo číst kniha. Popřípadě luštit křížovky. Jde prostě o to, že u zdroje vidíme zřetelně, stejně jako ve dne. Jen má to světlo jiné zabarvení.

svíčka

Pak jsou ještě světla u kterých vidět nemusíme. Tedy na práci nebo na čtení. To jsou světla menší, tedy výkonem, velikostí mohou být velká. Mají za úkol osvětlit jen kousek chodby, popřípadě jsou někde umístěna jen kvůli orientaci ve tmě. Asi je máte také někde doma. Kupříkladu u dítěte u postýlky. Aby matka nemusel rozsvěcet velké světlo, postačí tohle malinké, které nebude dítě rušit tím méně budit.

Pokud se zrovna zařizujete, nebo světelný park měníte, nemusíte běhat po obchodech, ale můžete se podívat na internet. A nemusíte ani hledat. Trošku níže je zde v tomto článku tak zvaný odkaz a na ten musíte kliknout. Musíte proto, abyste se obrazně „přenesli“ do jiného světa. Do světa osvětlovacích těles. A to všelijakých druhů a všelijakých tvarů.

světlo

Některá mají i značku a ta jsou většinou již v té vyšší třídě, co se vzhledu týče, ale také výkonu. Co tedy lze konkrétně doporučit?

To je hodně těžká otázka, protože co se líbí mi, nemusí se líbit někomu jinému. Ale já přesto doporučit zkusím. Však si to nemusíte koupit, můžete si vybrat cokoli jiného.

Domnívám se, že takové černé nástěnné svítidlo Sonces https://light4home.cz by se snad mohlo líbit skoro každému. Neprovokuje, nehyzdí, ale přispívá k pohodě a řekl bych, že je velmi vkusné. Je jedno z takových těch neutrálních, které lze dát všude. Jistěže můžete namítnout, že se to hodí tak do márnice, ale to není pravda. Ten, kdo jen trochu sleduje trendy, tak ví, že je to právě černá barva, která se vrací do módy a u osvětlovacích těles je tomu nejinak. Ale samozřejmě názor druhých respektuji a znovu pobízím, jen se na tom webu pořádně rozhlédněte. A v klidu si vyberte něco jiného.