31.7.2020 Www 0

Rozhodnutí kde bydlet, se přihodí každému aspoň jednou v životě. Někdo je vesnický typ a rád žije na statku obklopen spoustou zvířat. Jiný zas miluje ruch velkoměsta, dobou dostupnost do centra města, do obchodních domů, a že mu i v deset večer kurýr dovezu pizzu. Občas se najdou i takový, kteří si libují v žití v satelitním městečku, tedy v komunitě lidí. Satelitní město poskytuje klid vesnice, ale dostupnost města. Od obojího něco. Vše má ale společný jmenovatel a ten je bydlení. Jak na vesnici, tak ve městě lze bydlet v bytě či domě.
dělník na stavbě
Rozhodne-li se osoba, pár či rodina pro dům, bývá jeho pořízení mnohdy ekonomicky náročnější než koupě bytu. Dům zaujímá větší rozlohu a je na něm více materiálu a práce. Ne každý si však může dovolit nový dům na klíč. Pak je tu k dispozici koupě stávajícího staršího domu a zrekonstruovat si jej nebo postavit vlastní dům holýma rukama. Jenže kde vzít rady jak na to? Na svepomoci.cz se dočtete, co potřebujete.

Amatéři i odborníci

Jsou zde články od výběru vhodného pozemku, přes financování, až k jednotlivým částem stavby. Rady od odborníků i amatérů. Ojedinělé příběhy o průběhu stavby a navyšujícího se rozpočtu. Můžete porovnat s vlastním, nakalkulovaným rozpočtem nebo si najít inspiraci na svůj projekt.
míchačka na beton

Projekt RD

 Když už jsme u projektu, stránky poskytují také hotové projekty rodinných domů. K dispozici jsou jak dnes velmi oblíbené bungalovy, tak i patrové domy. U každého je vyčíslena cena při stavbě svépomocí a cena za dodání kompletního projektu.

Forum

Na místním fóru jsou různé kategorie spadající tématikou ke stavbě či rekonstrukci domu či bytu. Ve fóru je již spoustu dotazů, tak je dobré se jimi prvně prokousat a až poté položit dotaz svůj. Jistě vám někdo odpoví či poradí co a jak.
bagr na stavbě

Eshop

A nakonec. I zde naleznete proklik na eshop. Odborné publikace o stavbě základové desky a hrubé stavby jsou samozřejmostí. Dále si zde můžete zakoupit reklamní trika a hrnek webových stránek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup